Parashikimi i motit për këtë javëNdonëse jemi në mes tetori, duket se vjeshta po i huazon disa ditë verës. Sipas MeteoAlb termometri pritet të shënojë 30 gradë celsius dhe kjo jo vetëm për sot, por për disa ditë në vijm.

Mbrëmja dhe orët e natës do vijojnë me kthjellime në ultësirën perëndimore por vranësira të lehta do të ketë në ekstremin Verior dhe zonat kufitare Lindore. Temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes dhe mesditë, duke bërë që maksimumi në rang vendi të ngjitet mbi 29°C.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Gjatë protestës një gruaje i bie të fikët, Halim Kosova i jep ndihmën

Një incident i vogël është regjistruar me një prej personave të pranishëm...
Read More