Parfumi i Kim Kardashian po shitet aq shpejt!

Aroma e Kim Kardashian, shitet sikurse ëmbëlsirat e sapogatuara!

Kim Kardashian 1

Picture 1 of 2

Kështu po bëhet e ditur nga mediat rozë, pasi vet Kim Kardashian – West, ka njoftuar përmes llogarisë së saj në Instagram, se parfumi i saj është mirë duke u pritur në tregun ndërkombëtar.

”Unë kam marr përgjigjie të mahnitshme ndaj parfumit tim më të ri. Ai po shitet aq shpejt! Po punojmë bashkë me fabrikën time për të siguruar sa më shumë sosh”, është shprehur ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fundi i mandatit? Dorëhiqet shefi i SHISH-it, Visho Ajazi Lika

Burime nga Kryeministria dhe Presidenca, konfirmojnë se të premten ka dhënë dorëheqjen...
Read More