Paris Hilton sjell fotosesion të veçantë

Milionerja e famshme Paris Hilton ka vite që ka qëndruar larg syrit mediatik.

4-3

Picture 1 of 3

Dhe tashmë pas një pauze të gjatë Paris Hilton i është rikthyer aktiviteteve profesionale duke u rikthyer me një projekt të ri muzikorë.

Ndërsa tani ajo ka sjell një fotosesion mjaft të veçantë.

Biondina e famshme së fundmi ka ardhur me me poza atraktive dhe veshur me stil me të cilat sjellë ngjyrat dhe trendin e fundit të veshjeve të këtij viti.

Paris në fillim të këtij viti ka kurorizuar fejesën me të dashurin e saj Chris Zylka.

Shkruar Nga
More from Revista User

Midis SHBA-së dhe Rusisë “nuk ka pothuajse fare besim”

Sekretari amerikan i Shtetit, Rex Tillerson, tha se, tani për tani, “nuk...
Read More