Paris Jackson në faqe të parë të ‘Vogue’ Australia

Duket e pamundur në këto ditë dhe në këtë moshë për një fëmijë të një njeriu të famshëm që të qëndrojë jashtë dritave të skenave dhe mediave dhe vajza e legjendës Michael Jackson nuk është përjashtim. Lajmet për Paris Jackson janë të shpeshta, por duket se kësaj rradhe modelja 19 vjeçare do të jetë në kopertinën e Vogue Australia.

Paris Jackson 1

Picture 1 of 14

Lajmi dhe kopertina u nda në Twitter nga një portal lajmesh për persona të famshëm i quajtur PopCrave. Duket se Paris Jackson është një fanse e Vogue, pasi ajo është duke e përdorur kopertinën si foto profili në profilin e saj kryesor në rrjetin e mediave sociale.

Anëtarët e familjes së saj, kohët e fundit, kanë shprehur shqetësim për të – xhaxhai i saj Jermaine Jackson, duke folur për gazetën The Sun këtë javë, shprehu krenarinë e tij për mbesën e tij dhe shqetësimet e tij për atë që fama dhe suksesi mund të bëjnë për njerëzit. “Ne jemi shumë krenarë për Paris”, tha ai. “Unë vetëm mendoj se ne duhet të sigurohemi që ajo është mirë, sepse ky biznes nuk është i sjellshëm me askënd. Mund të të thyejë. ”

Ne e kemi parë këtë rrezik në jetën e Paris Jackson tashmë. Ajo ka diskutuar haptazi përpjekjet për vetëvrasje disa herë në vitet e saj të adoleshencës. Duke folur për përvojën e saj, Jackson shpjegoi: “Kur isha 14 vjeçe kam pasur aq urrejtje saqë u përpoqa të vrisja veten. Prandaj dhe mora një pushim dyvjeçar nga mediat sociale. Pastaj njerëzit më kërkuan të kthehesha, të kisha Instagramin tim publik përsëri, kështu që unë e bëra. Dhe asgjë nuk ndryshoi! ”

Asgjë me të vërtetë. Por ndoshta me disa kopertina më në modë, Paris mund të ndihmojë në ngritjen e profilit të saj në atë të personit më të rafinuar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pema e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, ja disa stile të veçanta

Pema e Krishtlindjeve dhe Vitit të Ri, tashmë është një traditë në...
Read More