Pas akuzave për ngacmime seksuale, rishfaqet aktorja Uma ThurmanPas deklaratave për ngacmime seksuale nga ana e regjizorit, Harvey Weinstein, aktorja Uma Thurman, ka vendosur të qëndrojë larg medias për disa kohë.

Por duket se paparacët kanë vendosur të mos e lënë të qetë aktoren, duke e ndjekur atë hap pas hapi.

Këtë të premte Uma është fotografuar nën shoqërinë e vajzës së saj 19-vjeçare, Maya Hawke, në rrugët e New York.

Në fotot e publikuara Uma shfaqet pa make up dhe me veshje sportive.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Thasët e parave pa GPS dhe kamerat e fikura shtojnë dyshimet te policët privatë

Persona të maskuar dhe të armatosur grabiten dy makina të blinduar të...
Read More