Pas akuzave për ngacmime seksuale, rishfaqet aktorja Uma Thurman

Pas deklaratave për ngacmime seksuale nga ana e regjizorit, Harvey Weinstein, aktorja Uma Thurman, ka vendosur të qëndrojë larg medias për disa kohë.

Por duket se paparacët kanë vendosur të mos e lënë të qetë aktoren, duke e ndjekur atë hap pas hapi.

Këtë të premte Uma është fotografuar nën shoqërinë e vajzës së saj 19-vjeçare, Maya Hawke, në rrugët e New York.

Në fotot e publikuara Uma shfaqet pa make up dhe me veshje sportive.

Shkruar Nga
More from Revista User

Harroni shpesh atë se çfarë doni të thoni? Mësoni pse ju ndodh

Me siguri ju ka ndodhur shpesh të harroni atë se çfarë donit...
Read More