Pas Botërorit, ja ku është “arratisur” Hygerta Sako për pushime

Është vetë ish-misi që ka postuar disa foto nga bregdeti, ku duket në një formë mjaft të mirë dhe ku po kalon çaste relaksi pas një periudhe shumë intensive gjatë Kupës së Botës.

hygerta2-470x468hygerta3hygerta4Hygerta-470x564
Shkruar Nga
More from Redaksia

Sheshi “Skënderbej” merr çmimin Evropian për Hapësirën Publike Urbane 2018 në Barcelonë

Pas vlerësimeve që mori në bienalen e Çikagos një vit më parë,...
Read More