Pas Elbasanit, forcat speciale ”zbarkojnë”në Vlorë, aksion i madh ndaj…

Pas ”pushtimit” në Elbasan, forcat speciale këtë herë e kanë zhvendosur aksionin në Vlorë. Forcat Speciale kanë nisur një operacion në Vlorë për bllokimin e mjeteve luksoze si dhe për kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Efektivët kanë kryer një sërë kontrollesh në makinat luksoze. Drejtori i Policisë së Shtetit, Çako zhvilloi një takim dje me drejtuesit lokalë të Elbasanit nga ku paralajmëroi se Policia e Shtetit do të jetë në çdo qytet per te rivendosur rendin dhe qetësinë.

Operacioni në qytetin bregdetar vjen pas aksionit të zhvilluar në qytetin e Elbasanit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Nami në Tiranë! Përmbytet qendra tregtare. Qytetarët, thirrje për ndihmë

Në qendrën tregtare City Park, përgjatë autostradës Tiranë-Durrës, niveli i ujit ka...
Read More