Pas fejesës, Adelina Tahiri shfaqet atraktive në këtë veshje

Adelina Tahiri ka qenë emri që e kemi dëgjuar më së shumti këto ditë në mediet rozë.

7-1

Picture 1 of 3

Kjo pasi bëri bujë lajmi që këngëtarja u fejua në një cermoni private në Austri.

Këngëtarja u fejua me biznesmenin Serjozha Markov, lidhjen me të cilin e kishte konfirmuar pak kohë më parë, por nuk kishte treguar se kush është ai.

Së fundi, këngëtarja ka postuar disa fotografi në rrjete sociale në të cilat shfaqet tejet elegante e veshur me të kuqe dhe zbulonte gjoksin. Sa i përket anës profesionale, projekti i fundit nga Adelina është kënga “S’je normal”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Krim i dyfishtë në Durrës, nipi vret gjyshen pastaj qëllon veten, ja dyshimet e policisë

Një krim i dyfishtë ka tronditur Durrësin ditën e djeshme, pasi një...
Read More