Pas fotove provokative, ‘’vishet’’ Klaudia Pepa, ja ku zgjedh të shkojë

Klaudia Pepa ka qenë në vëmendjen e mediave rozë pas divorcit të shumëpërfolur me koreografin Albi Nako, por jo vetëm.

Klaudia Pepa 1

Picture 1 of 3

Të gjithë e kemi parë edhe aktive në shfaqen e saj në Instagram me postime të shumta, ku jo pak herë ka treguar hiret e saj femërore dhe fizikun për tu admiruar .

Por në publikimin e radhës balerina e njohur na ka ‘’habitur’’ paksa teksa ka lënë fotot provokative dhe ka postuar një imazh të sajin duke shijuar pamjen e borës që bie.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shqiptarët fshihnin në depo “thesarin” prej 500 eurosh, 3 në pranga

Policia italiane ka vënë në pranga tre shqiptarë që vidhnin në apartamente....
Read More