Pas koncertit të zjarrtë në Tiranë, Rita Ora pozon me bikini në Itali

Këngëtarja me famë botërore Rita Ora kaloi momente relaksi fill pas koncertit që bëri me datë 3 qershor në Tiranë.

Ajo ka postuar disa foto në Instagram teksa shihet duke marrë rrezet e diellit.

E veshur me bikini Rita dukej mjaft seksi dhe në super formë.

Kujtojmë se, kur zbriti në aeroport në Itali, i çuditi italianët duke vallëzuar nën tingujt e çiftelisë që i dhuruan në hqipëri.

Me sa duket dhurata e ka lumturuar pa masë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Festivali i Resë, Selami Xhepa: Libri sot, një kulturë e munguar

    Selami Xhepa, dekani i Fakultetit të Ekonomisë në Universitetin Europian...
Read More