Pas lindjes, Kylie sportive dhe përplot stil

Ajo ka sjellë në jetë vajzën e saj javën e kaluar.

4-1

Picture 1 of 7

Dhe Kylie Jenner tashmë ka filluar jetën si nënë, derisa është paraqitur sportive, e veshur me tuta Adidas në LA.

20 vjeçarja dukej përplot stil dhe e relaksuar, nën shoqërinë e një mikeje të saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pasi ngriu vezët, Bleona lajmërohet nga spitali

Një video të cilën këngëtarja Bleona Qereti e postoi sot në rrjete...
Read More