Pas ndarjes nga babai i djalit, Bora Zemani lidhet me një boss dhe së shpejt martohetE ftuar në “Xing me Ermalin”, për moderatorsen bukuroshe, Bora Zemanin, kishte ardhur një fallxhore e cila pasi i pa letrat Borës, i zbuloi asaj të ardhmen duke e lënë edhe vetë moderatoren të shokuar.

Fallxhorja e gjeti se Bora ka kaluar një ndarje, por dha edhe lajmin e mirë se së shpejti ajo do lidhet me një person tjetër. Madje fallxhorja zbuloi që personi është i kamur dhe emri i fillon me shkronjën G.

Ermal Mamaqi dhe Bora filluan të përmendnin emra me shkronjën G duke bërë humor, ndërsa fallxhorja tha se Bora dhe ky person do martohen.

“Bora lidhet me një mashkull tjetër, ai është njeri i kamur, me lekë. Ti martohesh, mbaje mend. Ky personi që ti lidhesh ka një fatkeqësi në jetë. Shkronjën e parë të emrit ai e ka me G”, u shpreh fallxhorja.

Na mbetet të presim për të parë nëse do dalë i vërtetë ky parashikim i fallxhores. E deri atëherë, kuriozë jemi, si do reagojë Vini pas kësaj?

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e hënë 6 nëntor 2017

Dashi Marrëdhënia me partnerin do jete e qete sot, megjithatë yjet iu...
Read More