Pas operacionit estetik në mjekër, këngëtarja shfaqet për herë të parë në publikDisa ditë më parë këngëtraja Çiljeta Xhilaga, ka bërë një ndërhyrje në mjekër, pasi gjithmonë ka menduar se është një defekt në pamjen e saj.

Pas opercionit, momenti i parë që është shfaqur në publik, ka qenë natën e mbremshme tek “Miss Universe Albania”.

Çiljeta, tashmë edhe më e bukur, performoi me disa këngë.

Çiljeta gjithmonë ka thënë se është në kërkim të perfeksionit dhe mendon se me ndëryhrjen e fundit ka bërë gjënë e duhur.

Po ju përcjellim dy fotot e fundit dhe disa foto të mëparshme që të dalloni ndryshimin…

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

‘Po na burgosin në Shqipëri’, në 24 orë 157 të kthyer nga Gjermania e Franca

  Kthehen nga vendet e Bashkimit Europian, kryesisht Franca dhe Gjermania disa...
Read More