Pas performacës , Will Smith shkruan diçka për Era Istrefin: Ti je…

Pas perfundimit të kampionatit botëror dhe ku ata ishin yjet që i thanë atmosferë çeljes dhe mbylljes se ketij evenimenti të madhe është publikuar edhe komunikimi në mes të Era Istrefit dhe Will Smith.

Era Istrefi performoi krah Will Smith dhe Nicky Jam në finalen e Botërorit, në stadiumin “Luzhniki’’ të Moskës.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku ka publikuar fotot më të bukura të tre artistëve që shkëlqyen në finalen e madhe, Will Smithka falenderuar Erën.

“Ti je e bukur, me shpirt delikat. Të vlerësoj shumë. Vazhdo të buzëqeshësh”, shkruan Smith.

Ndërsa Era i përgjigjet: “Faleminderit që ekziston”.

 

 

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Spartak Ngjela: Politikanët frikë nga hetimi i FBI, Rama duhet të japë dorëheqjen

  Avokat Spartak Ngjela vijon që të sulmojë politikanët shqiptarë duke i...
Read More