Pas përmbytjeve, një lajm i mirë për javën që vjen

Do të jetë shumë ftohtë sepse temperaturat do të bien ndjeshëm, ku më e ulëta do të shënohet ditën e martë në kryeqytet me -4 gradë celcius, por të paktën shpëtojmë nga përmbytjet.

9-1

Picture 1 of 2

E gjithë java që vjen, duke filluar që të hënën do të jetë me diell. Por mos u gëzoni shumë sepse shiu do të rikthehet përsëri pas kësaj jave, sigurisht që me instensitet më të ulët dhe shpresojmë që të mos ketë më përmbytje.

Fundjava tjetër do të jetë me shi për fat të keq, por të paktën gjatë javës nuk do keni nevojë për çadër, por vishuni mirë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lushnje, 27-vjeçari kapet me “trullosëse elektrike”

Një 27-vjeçar nga Lushnja është arrestuar nga policia e Lushnjës pasi u...
Read More