Pas sulmit në Londër, Trump bisedon me kryeministren britanike

632847452-british-prime-minister-theresa-may-looks-on-as-u-s-jpg-crop-promo-xlarge2

Pas sulmit në Londër, presidenti amerikan, Donald Trump ka biseduar me kryeministren britanike, Theresa May.

Pak minuta më parë, Policia ka konfirmuar zyrtarisht se nga ky sulm janë shënuar katër viktima dhe 20 të lënduar.

Shkruar Nga
More from Revista User

Filmi – “Rekrutim për xhihad”, ekspoze e grupeve ekstremiste islamike në Evropë

“Rekrutim për xhihad” është një ekspoze norvegjeze e praktikave që përdorin xhihadistët...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.