Pashkët, Basha në katedralen e Rrëshenit

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka udhëtuar sot drejt Rrëshenit, prej nga ka zgjedhur t’u urojë Pashkët, besimtarëve katolikë. Basha mori pjesë në meshën e dhënë nga don Agustin Bardhi në katedralen “Jezusi i vetmi Shpëtimtar i Botes” në Rrëshen.

8-1

Picture 1 of 3

Shkruar Nga
More from Revista User

Sytë bojëqielli janë shumë të veçantë, por ja pse njerëzit me sy kafe të bëjnë për vete

Kjo ngjyrë e syve është më e zakonshme dhe njerëzit që e...
Read More