Pasi publikuan këngën, Dafina ka dy fjalë për Likin dhe Lumi BNjë duet i papritur ka ardhë mes aktorit Vedat Bajrami i njohur si Liki dhe reperit Lumi B.

2-7

Picture 1 of 2

Bëhet fjalë për këngën “Power” e publikuar në kuadër të serialit “Egjeli”, e më tej doli edhe në kanalin YouTube.

Si çdo herë, edhe në këtë videoklip, Liki shfaqet me humor, ndërsa kënga po pritet mirë nga të gjithë.

Këngëtarja Dafina Zeqiri pasi publikuan Liki dhe Lumi B këngën kishte disa fjalë për dyshen, ajo shkroi “MA KAN INATI LET KOPIN! JU DUA”.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dafina është “Ti e din”, këngë kjo e cila u prit mirë nga publiku

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

“Njerëzit që nuk i durojnë dot zhurmat, e kanë një sekret”

Të bezdisin zhurmat apo përtypjet e një personi teksa ha? Nuk shkon...
Read More