Paska qenë një gënjeshtër. Detajet që i nxorrën zbuluar këngëtarët në EurovisionTë shtunën në mbrëmje ishte nata finale e Eurovision, në të cilën u shpall fituese këngëtarja nga Izraeli Netta Barzilai, me këngën ‘Toy’. Por, që prej të shtunës, po qarkullojnë disa lajme që gjithçka që ndodhi atë mbrëmje ishte një gënjeshtër.

Duke marrë shkas nga incidenti që i ndodhi këngëtares britanike, të cilës i rrëmbyen mikrofonin në skenë gjatë performancës, të gjithë vunë re se kënga e saj nuk ishte live, pasi kishte vazhduar pa ndërprerje.

Gjithashtu disa komentues në rrjetet sociale treguan se edhe kënga fituese ishte me playback. Ata thanë se në gjysmëfinale, ku këngëtarja këndoi live, kishte bërë gabime dhe kishte potencial më të ulët të zërit sesa në natën finale, në të cilën këndoi me playback./ InTV’

-640-0-5af9d1d294d90-640-0-5af9d1d3d4708
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Drita Agolli, Aktorja dhe regjisorja që do të na mungojë…

  Drita Agolli (Strazimiri) lindi më 2 qershor të vitit 1927 në...
Read More