Për mëngjes të mirë: Ushtrim i shkurtër i cili do t’ju japë fuqi

Kardio-ushtrim i shkurtër është mënyra më e mirë për këndellje!

Pa marrë parasysh se a keni kohë apo jo, për këto ushtrime ju janë të mjaftueshme vetëm disa minuta.

Këto ushtrime pas zgjimit të mëngjesit do t’ju japin përplot energji, dhe njëkohësisht do të përshpejtojnë metabolizmin, ndërkaq trupin do ta përgatisin për ditën që ju pret.

Ngrihuni nga krevati, lëshojeni këtë video dhe ndiqni udhëzimet!

Shkruar Nga
More from Revista User

Të rinjtë e papunë “mbjellin” kanabis para Kryeministrisë

Disa të rinj në shenjë proteste kanë kryer diçka të pazakonte para...
Read More