Për të gjithë fansat e emisionit Big Brother…



big_brother-albania-6

Që prej ditës që u lajmërua rikthimi i Big Brother 9 kanë qenë të shumta spekulimet për datën e trasmetimit. Por më të shumta kanë qenë pyetjet drejt atyre që janë pjesë e këtij produksioni, e sidomos moderatores Arbana Osmani, që siç tha edhe vetë pyetja “Kur fillon Big Brother” i është kthyer në pyetjen e jetës.

Por tashmë, të gjithë ata që ishin të interesuar mund të rrinë të qetë sepse data zyrtare është thënë nga vetë faqja zyrtare në Instagram. Do të jetë e shtuna e 18 marsit që do të mbërthejë para ekranit të gjithë ata që janë kuriozë të shikojnë jetën në shtëpinë e vëllait të madh.

screen

Disa nga veçoritë e këtij edicioni:

Këtë vit në shtëpinë e Big Brother, nuk do të ketë vetëm konkurentë!

Big Brother nuk është i paarritshem siç mendohet. Këtë vit ka vendosur të flasë me ju. Është e vetmja në historinë e Big Brother!

Këtë vit Big Brother ka vendosur të flasë me ju! Dërgoni pyetjet tuaja dhe ‘Vëllai i Madh’ do t’i përgjigjet të gjitha pyetjeve dhe kurioziteteve tuaja.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi ditor, e hënë 19 shkurt 2018

Dashi Ndonëse Saturni do të jetë disi kapriçoz, kjo është një periudhë...
Read More