Për të parën herë, Damiano prezanton të dashurën

Çdo edicion i ‘Big Brother’ kalon me shumë ngjarje dhe banorët mbesin të komentuar edhe për shumë kohë.

Damiano 1

Picture 1 of 2

Damiano Agaliu është njëri prej banorëve i cili është përfolur shumë në rrjete sociale.

Ai çdo herë ka arritur ta mbajë larg publikut jetën private, por kësaj here ka treguar diçka më shumë në këtë drejtim.

Gjatë ditës së sotme, Damiano ka prezantuar partneren e tij, të cilën përsëri nuk ka preferuar ta zbuloi tërësisht, pasi i kishte mbuluar fytyrën. “Ai momenti kur sta ndien si ke dal vet, sepse partnerja te zbukuron”, kishte shkruar Damiano, duke e lënë mister identitetin e të dashurës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Trafikonin drogë, burg për një shtetas të Kosovës e tre të Shqipërisë

Gjykata Themelore në Prishtinë gjeti fajtorë Arjanit Jahirin, Leonard Çukën, Ismir Shiqerukajn...
Read More