Përcillet për në banesën e fundit gazetari dhe analisti Andrea Stefaniandrea

Sot përcillet për në banesën e fundit gazetari dhe analisti Andrea Stefani. Mesohet se homazhet në nder të tij po hvillohen në hollin e Radio Televizionit Publik Shqiptarë deri në orën 12:00.

Familjarë, të afërm, miq, kolegë të shumtë në numër po i japin lamtumirën e fundit analistit dhe gazetarit që humbi jetën nga një sëmundje e rëndë.
Andrea Stefani humbi jetën tre ditë më parë në një spital në Romë

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Temperaturat e larta, Emergjencat Civile: 12 vatra zjarri në 24 orët e fundit

Përgjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin ka pasur 12 vatra...
Read More