Përfshihet nga flakët apartamenti ku jetonin tre vajzazjarri-botanik

Apartamenti në katin e dytë të një pallati në zonën e Unazës së Re është përfshirë nga flakët rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm.

Forcat zjarrfikëse, ambulanca dhe policia e komisariatit nr 6 ka shkuar në vendngjarje dhe kanë ndihmuar në shuarjen e flakëve.

Në apartament jetonin tre vajza me qera dhe dyshimet e para janë se flakët mund të jenë shkaktuar nga një defekt elektrik.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Gjashtë praktikat e njeriut te dytë më të pasur në botë

Amancio Ortega, themeluesi i Inditex, kompanisë prindërore të Zarës, është personi i...
Read More