Përfshihet nga flakët apartamenti ku jetonin tre vajza

zjarri-botanik

Apartamenti në katin e dytë të një pallati në zonën e Unazës së Re është përfshirë nga flakët rreth orës 03:00 të mëngjesit të sotëm.

Forcat zjarrfikëse, ambulanca dhe policia e komisariatit nr 6 ka shkuar në vendngjarje dhe kanë ndihmuar në shuarjen e flakëve.

Në apartament jetonin tre vajza me qera dhe dyshimet e para janë se flakët mund të jenë shkaktuar nga një defekt elektrik.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjermani, niveli më i ulët i papunësisë që nga viti 1990

Gjermania, vendi me ekonominë më të madhe të Evropës, njoftoi sot se...
Read More