Përfshihet nga flakët apartamenti pranë komisariatit të policisë, evakuohen 18 familjezjarr

Një apartament pranë komisariatit të policisë së Gramashit është përfshirë nga flakët.

Zjarri ka rënë mbrëmjen e të hënës rreth orës 21:00 pranë komisariatit të policisë.

Bëhet e ditur se për arsye sigurie janë evakuuar 18 familje që banojnë në këtë pallat, por edhe në pallatet ngjitur.

Nuk raportohet për viktima, ndërsa arsyet e flakëve aktualisht nuk dihen.

Sipas informacioneve të para zjarri është i përmasave të mëdha dhe rrezikohen edhe banesa të tjera.

Forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ja sa grekë dhe italianë vdiqën në Shqipëri gjatë luftës

Nisja e punimeve për gjetjen, identifikimin, zhvarrosjen dhe varrosjen e ushtarëve grekë...
Read More