Përfundon koncertet dhe largohet nga Kosova, Dafinës i ndodhi diçka në aeroport

Këngëtarja Dafina Zeqiri kohë më parë ishte larguar nga Kosova drejt Amerikës, krejt kjo me qëllim të realizimit të ëndrrës së saj.

4-1

Picture 1 of 3

Ditë më parë, këngëtarja kishte udhëtuar për në Kosovë, ku kishte pasur disa koncerte në të gjitha trojet shqiptare.

Pasi përfundoi koncertet, Dafina është rikthyer përsëri në Nju Jork, atje ku e ka të dashurin si dhe punon rreth futjes në tregun ndërkombëtar.

Në rrjete sociale, ajo ka publikuar disa imazhe në të cilat tregonte se sa orë ka qëndruar në aeroportin e Nju Jorkut.

Meqenëse atje po mbretëron mot i keq, Dafina ishte bllokuar për 5 orë, pritje e cila e kishtel odhur këngëtaren.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dhjetë gjërat që duhet të bëni çdo ditë për të qenë i suksesshëm

Çfarë zakone, taktika dhe rutina përdorin njerëzit më të suksesshëm për të...
Read More