Përmbyset anija, mbi 120 të zhdukur në Detin Mesdhe

deti-mesdhe

Rreth 126 persona janë zhdukur pas fundosjes së një anije në Detin Mesdhe.

Anija në të kishte emigrant dhe po kalonte nga Libia në Itali.

Shumica e emigrantëve të zhdukur janë me origjinë nga Nigeria dhe Sudani.

Shkruar Nga
More from Revista User

Virusi WannaCry mund të ketë lidhje me Korenë e Veriut

Firmat e sigurisë kibernetike kanë gjetur disa të dhëna që sugjerojnë se...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *