Përmbytje ekstreme në Spanjëshpeton-gruaja
Pas përmbytjeve që ditët e fundit goditën Puerto de Sagunto, në Spanjë, një grua është përpjekur që të shpëtojë vetë. Siç e shihni dhe në video, ajo del nga dritarja e makinës së saj të zhytur nën ujë.
Më pas ka hipur mbi çatinë e makinën dhe ka pritur që të vijnë zjarrfikësit për ta shpëtuar. Mbërritja e tyre e menjëhershme ka evituar më të keqen.
loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Atentat ndaj dy shqiptarëve në Pisa të Italisë, njëri plagoset

Një atentat me armë zjarri kundër dy shtetasve shqiptarë ka ndodhur në...
Read More