Përndiqte prej muajsh një vajzë të re, arrestohet 26-vjeçarivajza-660x330

Një 26-vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi përndiqte prej muajsh një vajzë të re. Sipas të dhënave zyrtare është arrestuar shtetasi Ardit Cizmi, banues në Sukth i cili përndiqte në mënyrë të vazhdueshme, fizikisht dhe me anë të telefonit një 20-vjeçare nga i njëjti fshat.

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Durrës, pas një pune hetimore intensive dhe të specializuar kanë bërë të mundur dokumentimin e plotë të një ngjarje, duke arrestuar në flagrancë 26-vjeçarin.

Mësohet se e reja me inicialet E.G. ka deklaruar në polici se Cizmi, në mënyrë të vazhdueshme për një periudhë disa mujore e ka përndjekur në ambiente të ndryshme dhe me anë të telefonit celular .
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme për veprën penale “Përndjekja”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Dëshmia e 7 holandezëve, nëna: Dënim përjetë, më vranë dy djemtë

Gjysere Sulkut i janë vrarë të dy djemtë brenda 40 ditëve. Ndryshe...
Read More