Përplasen 3 makina me njëra –tjetrën, plagosen rëndë disa persona1834c1a758a77e0a2e61072c65ebdab3_xl

Tre automjete janë përplasur në hyrje të qytetit të Sarandës dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona.

Një automjet tip Toyota ka goditur dy automjete të tjera të llojit Benz, për shkak siç paraprakisht të shpejtësisë së lartë.

Të plagosurit janë dërguar në spitalin e qytetit për të marrë ndihmë mjekësore. Policia dhe forcat zjarrfikëse kanë shkuar në vendin e ngjarjes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Angelina Jolie dhe Brad Pitt ndalin procedurën e shkurorëzimit

Procedurat e shkurorëzimit janë ndalur për Angelina Jolien dhe Brad Pittin, kanë...
Read More