Përplasen dy makina, humb jetën një nga shoferët, tjetri plagoset rëndë

aksidenti-elbasan

Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një aksident automobilistik në aksin rrugor Shkodër-Koplik.

Aksidenti ka ndodhur pasditen e djeshme, ku dy automjete u përplasën me njëra-tjetrën.

Si pasojë ka mbetur viktimë një prej drejtuesve, shtetasi me iniciale B.H, ndërsa është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rendë drejtuesi i automjetit tjetër me inciale V.R.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Shkruar Nga
More from Revista User

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë-Durrës. Një automjet...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.