Përse nuk plaket Eli Fara? Përgjigjen e jep vetë këngëtarja

E ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka qenë një nga këngëtaret shqiptare më të dashura dhe më të komentuara për bukurinë e saj..

Edhe pse një jetë në skenë, vitet kalojnë, Eli Fara vazhdon të mbetet më e bukur edhe se në të 20-at e saj.

Nëse po prisni të plaket Eli, bëni mirë t’a merrni dhe ju me ngadalë ashtu si ajo.

“Se kuptoj pse presin të plakem, mua s’më nxiton njeri, e kam marr avash-avash”, u shpreh Eli.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lirohet ish-presidenti egjiptian Hosni Mubarak

Ish-presidenti egjiptian Hosni Mubarak, është liruar, pas gjashtë vjetësh heqje lirie. Mubarak...
Read More