Përse nuk plaket Eli Fara? Përgjigjen e jep vetë këngëtarjaE ftuar në emisionin ‘Xing’ me Ermal Mamaqin ka qenë një nga këngëtaret shqiptare më të dashura dhe më të komentuara për bukurinë e saj..

Edhe pse një jetë në skenë, vitet kalojnë, Eli Fara vazhdon të mbetet më e bukur edhe se në të 20-at e saj.

Nëse po prisni të plaket Eli, bëni mirë t’a merrni dhe ju me ngadalë ashtu si ajo.

“Se kuptoj pse presin të plakem, mua s’më nxiton njeri, e kam marr avash-avash”, u shpreh Eli.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

SHBA sanksionon gjashtë talibanë të lidhur me Pakistanin

Shtetet e Bashkuara i kanë emëruar si terroristë gjashtë individë të akuzuar...
Read More