Pia ‘çmend fansat’Nga një juriste u kthye në një yll të medias sociale me fizikun e saj të mrekullueshëm.

Dhe Pia Muehlenbeck nuk i ka zhgënjyer 1.7 milionë fansat e saj në një postim në Instagram. 22-vjeçarja ka postuar një foto të saj gjatë pushimeve në Bali, teksa po përgatitet të kthehet sërish në atë vend.

Në diçiturën e fotos Pia i kërkon ndjekësve të saj t’i sugjerojnë ndonjë vend për të vizituar në udhëtimin e saj të ardhshëm.

“U bënë dy vjet që kur kam qënë këtu dhe e di që ka ndryshuar shumë”, shkruan Pia. Postimi i saj mori mbi 25 mijë pëlqime dhe rreth 250 komente. Disa e komplimentojnë për trupin e saj dhe të tjerë i sugjerojnë vende për të vizituar, siç kishte kërkuar vetë Pia.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Obama dhe Bush kritikojnë politikat e Trump

Ish-presidentët Barack Obama dhe George W. Bush shprehën shqetësimet për klimën aktuale...
Read More