Plagoset me thikë në Durrës, arrestohet daja dhe nipipolicia-nate

Një konflikt ka ndodhur mbrëmë në qytetin e Durrësit ku ka mbetur i plagosur me thikë H.K,i cili ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.13, e njohur si lagjia e plazhit.

Policia ka kapur dhe arrestuar autorët e dyshuar A.K. 36 vjeç dhe E.P. 22 vjeç, banues në Shijak, të cilët kanë lidhje familjare me njëri-tjetrin, dajë-nip.

A.K dhe E.P janë konfliktuar me pronarin e lokalit, D.B. Në momentin që ka ndodhur konflikti, në ambientet e lokalit ka qenë i pranishëm si klient edhe H.K., i cili ka tentuar të qetësojë situatën, por fatkeqësisht është plagosur.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Helena rrëfen të pathënat mbi jetën e Ismail Kadaresë

Deri dje, nuk ka qenë aq e zakonshme që Helena Kadare të...
Read More