Plagosja me armë zjarri në Laç, policia jep detaje: Ja kush ishte shënjestra e atentatitpolicia-naten

Mbrëmjen e djeshme një person mbeti i plagosur me armë zjarri pranë bashkisë në qytetin e Laçit. Mësohet se i plagosuri është në gjendje të rëndë dhe është transportuar drejt Tiranës.

Ndërsa në njoftimin e saj policia bën me dije se i plagosuri është 28 vjeçari me iniciale L.R dhe vinte nga Tirana.

NJOFTIMI I POLICISE

Me datë 07.02.2017, është marrë njoftim se në Laç në qytet , ka ndodhur një plagosje me armë zjarri.

Menjëherë në vendngjarje kanë mbërritur shërbimet policore që kanë konstatuar se është plagosur me armë zjarri shtetasi L. R., 28 vjeç banues në Tiranë i cili është dërguar në Spitalin e Traumës, Tiranë për kujdesin e nevojshëm mjekësor.

Grupi hetimor në vendngjarje po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe po heton për identifikimin e autorit/ve.

Janë ngritur pika kontrolli si dhe po bëhet krehja e zonës me qëllim kapjen e tyre.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Në 3 muaj, 7 shqiptarë kërkuan vëmendjen e shtetit: Do vras veten

E frikshme! Në Shqipëri kërcënimi me vetëvrasje është kthyer në një fenomen...
Read More