Plagosje në Durrës

durres

Një plagosje me thikë ka ndodhur ditën e sotme rreth orës 09:30, në lagjen Nr. 16 Durrës.

A.L. 18 vjeç dhe K.A. 17 vjeç, janë janë konflikuar për motive të dobëta.

Gjatë konfliktit, A.L. ka goditur me thikë, në krah, 17-vjeçarin me iniciale K. A.

Ai është dërguar në spitalin Rajonal të Durrësit, ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërsa, autori i plagosje është është shoqëruar në polici, i cili po pyetet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gabimet gjatë vaksinimit vrasin 15 fëmijë në Sudanin Jugor

Të paktën 15 fëmijë kanë mbetur të vdekur në Sudanin Jugor, nga...
Read More