Po Arbana Osmani ku humbi vallë…?

Arbana Osmani është një nga vajzat më të dashura të ekranit shqiptar.

Programet e moderuar prej saj, ‘Big Brother’ dhe ‘Dua të të bëj të lumtur’ renditen ndër më të ndjekurit nga teleshikuesit.

Por duket se kohët e fundit ajo e ka humbur paksa interesin për të komunikuar me fansat përmes rrjeteve sociale. Menjëherë pas përfundimit të sezonit të dytë të  ‘Dua të të bëj të lumtur’, moderatorja e shkëputi totalisht komunikimin në Instagram.

Në dallim nga mikesha e saj Xhemi Shehu, që është dhe më tepër aktive seç pritej kohët e fundit, Arba Osmani është ‘bërë për mall’ me ndjekësit e saj.

Ku të ketë humbur vallë…?!

Shkruar Nga
More from Redaksia

Video: Rama takon ‘tmerrin e Eurozonës’ në karrige me rrota, merr lëvdata nga shtypi

  Kryeministri Edi Rama ka nisur vizitën zyrtare në Gjermani. Fillimisht ai...
Read More