Po ikte në Greqi me kanabis në xhep, arrestohet 19-vjeçari nga Lushnja

Një 19-vjeçar nga fshati Çermë i Lushnjes u arrestua në doganën e Kakavijës. Ai paraqiti pasaportën për të kaluar në Greqi, por nuk e ka menduar se do të zbulohej kanabisi që kishte fshehur në xhep, rreth 200 gr.

Policia e ka arrestuar në flagrancë, Emarjus Rodhën dhe dosja e tij i kaloi Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për veprime të mëtejshme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dhjetë gazetarë afganë të vrarë në vitin 2017

Dhjetë gazetarë afganë janë vrarë në gjashtëmujorin e parë të vitit 2017,...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.