Pogradec, goditi punonjësin e policisë rrugore, arrestohetKa goditur me grushte një punonjës të policisë rrugore dhe eshtë arrestuar 27 vjeçari.

Ne njoftimin e policisë thuhet se është arrestuar një shtetas për veprën penale “Goditjet për shkak të detyrës”. Specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Pogradec, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit : Saimir Hamolli, 27 vjeç, banues në fshatin Dardhas-Pogradec. Arrestimi i tij u bë pasi, më datë 24.12.2017, në lagjen nr 3 në Pogradec, për shkak të detyrës ka goditur një punonjës të Policisë Rrugore. Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec për veprime të mëtejshme.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Tmerr i ripërjetuar: Zhvarrosja e eshtrave të një masakre boshnjake

Kur eshtrat dhe kafkat e 137 viktimave boshnjake të luftës u zhvarrosën...
Read More