Pogradec – U akuzua për përdhunimin e 15 vjeçares, familjarët: Ligori i pafajshëm!Pas denoncimit të një 15 vjeçare në Pogradec, sipas të cilës ishte përdhunuar nga fqinji i saj, kanë reaguar familjarët e 55 vjeçari, i cili u arrestua nga policia abuzim me të miturën. Vajza e 55 vjeçarit thotë se babai i saj është i pafajshëm dhe duhet të lirohet sa më shpejt nga burgu.

Vajza e 55 vjecarit: Babi im është i pafajshëm, duhet të lirohet sa më shpejt sepse po mbahet kot në burg. Vajza që ka denoncuar e mbanim me bukë sepse jetonte në kushte të vështira ekonomike. Nuk e dimë me kë e ka fëmijën. Le ta gjejë drejtësia. Po na shkatërrojnë familjen.

Në prangat e policisë ka përfunduar shtetasi Ligor B. “Arrestimi i tij u bë pas kallëzimit të bërë më datë 14.10.2017 në prani edhe të psikologes, nga një shtetase 15-vjeçare, e cila ka deklaruar se shtetasi i mësipërm në muajin mars të vitit 2017, ka kryer me këtë të fundit në banesën e saj, marrëdhënie seksuale me dhunë dhe për pasojë kjo shtetase ka ngelur shtatzënë”.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Si të ballafaqoheni me stresin: Top këshillat për relaks

Të gjithë herë pas here përjetojmë stres, qoftë nga presioni i punës,...
Read More