Polici vret veten para qendrës së votimit

policia-naten

Në fshatin Dishnicë te Korces, në ambjentet e jashtme të shkollës 9-vjeçare, dyshohet se ka vrarë veten me armën e shërbimit, punonjësi i policisë A.V, 50 vjeç, banues në Maliq, i caktuar me detyrë për ruajtjen e këtij objekti zgjedhor QV.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shkruar Nga
More from Revista User

Këtë javë shpëtojmë nga i nxehti përvëlues. Ja kur mund të bjerë shi

TIRANE- I nxehti afrikan dhe temperaturat përvëluese deri në 40ºC duket se...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.