Policia e Tiranës urim të veçantë për festat e nëntorit1480197714261116_urimi-i-policise_22_1

Nën tingujt e këngës “Shqipëri o nëna ime”, Policia e Tiranës iu uron festat kombëtare qytetarëve të saj, përmes një videoklipi të përgatitur enkas për këtë nëntor.

Përmes klipit përcillen dhe mesazhe përmes uniformave blu të tilla si: ‘Dita e krenarisë shqiptare”, “Fluturo shqipe”

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Good Bye bionde! Këngëtarja e famshme i kthehet ngjyrës së vjetër të flokëve

Ajo i çuditi të gjithë kur vendosi që ta ndërrojë ngjyrën e...
Read More