Policia izraelite arreston kërcënuesin e komunitetit hebrepolicia-izraelite

Policia izraelite ka arrestuar një të ri izraelito-amerikan të dyshuar për kërcënim me bombë kundër qendrave të komunitetit hebre në të gjithë botën.

I riu është arrestuar në Izrael bazuar në informacionin e dhënë pjesërisht nga FBI-ja, i cili dyshohet gjithashtu edhe për thirrje dhe kërcënim me bombë ndaj fluturimeve Delta.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zgjedhjet/“Mos shpërndani lekë”, tre të rinjtë kërcënojnë me armë gruan

Një grua është kërcënuar me armë dje në fshatin Gjadër të Lezhës...
Read More