Policia izraelite arreston kërcënuesin e komunitetit hebre

policia-izraelite

Policia izraelite ka arrestuar një të ri izraelito-amerikan të dyshuar për kërcënim me bombë kundër qendrave të komunitetit hebre në të gjithë botën.

I riu është arrestuar në Izrael bazuar në informacionin e dhënë pjesërisht nga FBI-ja, i cili dyshohet gjithashtu edhe për thirrje dhe kërcënim me bombë ndaj fluturimeve Delta.

Shkruar Nga
More from Revista User

Fier/ Sulmohet me armë 63-vjeçari, i grabisin mijëra euro

Një 63-vjeçar është sulmuar me armë zjarri në banesën e tij në...
Read More