Policia në kërkim të Birçes, mashtronte dhe zhvaste vlonjatët për çertifikata pronësieNjë 45-vjeçar nga Vlora është shpallur në kërkim nga Policia sepse mashtron qytetarë të ndryshëm duke u premtuar çerfitikata pronësie kundrejt një shume parash. Seksioni i Krimeve në Komisariatin e Vlorës ka shpallur në kërkim, Birçe.L., 45 vjeç, banues në Vlorë.

Sipas Policisë, “shtetasi B.L., mashtronte qytetarët duke i premtuar se do t’i ndihmonte në proçesin e disa proçeduarave për marrjen e çertifikatave të pronësisë, në këmbim të marrjes së një shume vlerash monetare.”

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rrëfehet ish zëdhënësja e PD: Kam qenë për një kohë të gjatë single

Oriela Nebiaj në një bisedë ‘mes vajzash’, me Dojna Memën, ish-zëdhënësja e...
Read More