Portofoli që ndan automatikisht monedhat nga kartëmonedhat

Një portofol gjenial duket se e ka zgjidhur problemin me humbjen e monedhave që bien nga portofoli. Kuleta smart “Kin” automatikisht veçon monedhat nga kartëmonedhat.

Mjafton që kur të fusni paratë në portofol, t’i jepni një “tundje” dhe ata do të ndahen në “dhomëzat” e tyre. Për shkak se xhepat janë të qepur, ata nuk mund të kthehen më si ishin.

Portofoli është dizenjuar nga tre stiliste të reja nga Singapori por mënyra se si funksionin mbetet ende sekrete.

Shumë shpejt shpikja do të dalë në treg me një çmim prej 40 dollarë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Motorçiklisti e ‘fluturon’ tutje bashkëfshatarin e vet dhe s’ndalon, kapet nga Policia

Një aksident ka ndodhur në fshatin Daullas të Fierit, ku një 69-vjeçar...
Read More