Portretet mahnitëse të kërcimtareve duke vallëzuarFotografi rus Alexander Yakovlev ka një talent të mahnitshëm për të përcjellë energjinë elegante dhe të rafinuar të kërcimtarëve.

Yakovlev ka përfshirë në portrete nje spektër të gjerë të stileve të vallëzimit. Por fotografitë e tij me miell “Big Bang theory” kanë tërhequr më shumë vëmendjen.

 

Portret 1

Picture 1 of 13

 

Portetret u ofrojnë shikuesve mundësinë për të vlerësuar plotësisht madhështinë e një trupi të lëvizshëm të ngrirë në kohë dhe secili imazh rrezaton një element të paprekshëm që e bën të vështirë të shikohet nga larg.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Përfundon raundi i dytë, ja kuotat e lira në 7 fakultete të Universitetit të Tiranës

Pas përfundimit të raundit të dytë të pranimit në universitete kanë mbetur...
Read More