Presheva feston Ditën e Flamurit

Preshevë, 28 Nëntor 2017- Me rastin e 28 nëntorit, ditës së flamurit, që nga orët e hershme të mëngjesit është vendosur flamuri kombëtar (palel atij serb) në godinen e komunës së Preshevës në Serbi.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vrasja e ish-kryepolicit. Reagon Shoqata e Punonjësve të Policisë në Lirim

Ekzekutimi i ish-drejtorit të policisë, Artan Cuku, ka tronditur vendin dhe prekur...
Read More