“Pretty Woman”, idhulli i idhujvePër shumë tifozë të futbollit ata konsiderohen si idhuj dhe shkrepja e një fotografie me ta është një ëndërr.

 

1

Picture 1 of 8

Por edhe vetë idhujt e kanë një idhull. Pas “El Classicos” Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo zhvendosën rivalitetin e tyre jashtë fushës së blertë se kush të bënte i pari një foto me Julia Roberts, e pranishme në stadium.

Gara më pas kaloi në rrjetet sociale, ku të dy futbollistët publikuan fotot me “Pretty Woman”. Nga imazhet kuptohet që Roberts është aktorja e tyre e preferuar dhe enigma është se cilin prej tyre preferon vetë ajo.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Si të ndryshoni pamjen tuaj me një shall të vetëm, ja 12 ide si ta lidhni

Ndodh që një aksesor i vetëm të plotësojë të gjithë outfitin, e...
Read More