“Pretty Woman”, idhulli i idhujve

Për shumë tifozë të futbollit ata konsiderohen si idhuj dhe shkrepja e një fotografie me ta është një ëndërr.

 

1

Picture 1 of 8

Por edhe vetë idhujt e kanë një idhull. Pas “El Classicos” Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo zhvendosën rivalitetin e tyre jashtë fushës së blertë se kush të bënte i pari një foto me Julia Roberts, e pranishme në stadium.

Gara më pas kaloi në rrjetet sociale, ku të dy futbollistët publikuan fotot me “Pretty Woman”. Nga imazhet kuptohet që Roberts është aktorja e tyre e preferuar dhe enigma është se cilin prej tyre preferon vetë ajo.

Shkruar Nga
More from Revista User

Moti i keq, Emergjencat: Rrugët të gjitha të kalueshme

Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë...
Read More