Princesha Elia Zaharia do të shfaqet në ekran përkrah Ardit Gjebreas…

elia-4

Vetëm dy javë na ndajnë nga netët finale të Kënga Magjike 2016, dhe themeluesi dhe producenti, Ardit Gjebrea zbulon se prezantuesja e këtij viti, do të jetë aktorja, tashmë e zyrtarizuar si princeshë, Elia Zaharia.

 

Shkruar Nga
More from Revista User

Po martohet Simone Inzaghi, ish-gruaja do ta shoqërojë drejt altarit

Gaia Lucariello do të bëhet së shpejti “zonja Inzaghi. [ngg_images source="galleries" container_ids="471"...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.