Princesha Elia Zaharia do të shfaqet në ekran përkrah Ardit Gjebreas…elia-4

Vetëm dy javë na ndajnë nga netët finale të Kënga Magjike 2016, dhe themeluesi dhe producenti, Ardit Gjebrea zbulon se prezantuesja e këtij viti, do të jetë aktorja, tashmë e zyrtarizuar si princeshë, Elia Zaharia.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Maiziere: Turqia, partner shumë i rëndësishëm në luftën kundër terrorizmit

Ministri i Brendshëm gjerman, Thomas de Maiziere, e ka përshkruar Turqinë, si...
Read More