Princesha shqiptare, fjalë të denja për Adelajdan

Dhimbjes për humbjen e Adelajda Xhamanit iu bashkua dhe princesha shqiptare, Elia Zaharia.

Përmes një postimi në Instagram, Elia ka thënë fjalët më të denja për Adelën e cila u nda nga jeta në mënyrë të parakohshme.

Postimi i Elia Zaharias:

“U prehsh në paqe vajzë e çiltër, kurajoze, e pastër…Qofsh e parajsës dritë e mirë!”

Adelajda u nda nga jeta mëngjesin e sotëm si pasojë e një ataku në zemër.

Vdekja e saj e paritur preu në mes shumë ëndrra dhe projekte që së shpejti do të shfaqeshin në televizion.

Shkruar Nga
More from Revista User

Pentagoni kundër bashkëpunimit me Rusinë

Gjatë një konference për shtyp në selinë e NATO-s në Bruksel Sekretari...
Read More